SZABLONY DO MEBLI, DECOUPAGE

Szablony do malowania oraz tworzenia reliefów wypukłych wykonane z półprzeźroczystej, zmatowionej i wodoodpornej folii polipropylenowej. Folia polipropylenowa jest materiałem bardzo giętkim, elastycznym i trwałym, dlatego szablony można wykorzystywać wiele razy na różnych powierzchniach. Po użyciu szablon należy umyć wodą i można go przykładać po raz kolejny do malowanej powierzchni.

Szablon spryskać klejem tymczasowym lub przymocować papierową taśmą maskującą do powierzchni która ma być przyozdobiona. Następnie za pomocą pędzla do tapowania (z włosia lub z gąbki) należy wypełnić farbą cały wzór. Im gęściejsza farba tym bardziej odpowiednia do pracy z szablonami. Kiedy pokryje się całą powierzchnię należy delikatnie zdjąć szablon. Po umyciu szablonu można przyłoży w następne miejsce.

Szablony można wykorzystywać do zdobienia mebli jak i wszelkich prac decoupage.

Jeżeli proponowane przez nas wymiary szablonów Państwu nie odpowiadają – są za duże bądź za małe, wystarczy do nas napisać, a wykonamy dla Państwa taki rozmiar jaki będzie Państwa w pełni satysfakcjonował.
Jeżeli wśród proponowanych przez na wzorów nie znaleźliście Państwo tego czego szukacie, wystarczy do nas napisać, a wykonamy dla Państwa ten wymarzony.

Wyświetlanie 1–16 z 361 wyników